KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 10774165
*
nr 1077 4165
Träsnitt, 2 st, Hans Osswald (f. 1919), 52x42
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 december 2016
kl 18:10:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/12 23:13:20
1
100 kr
19/12 18:05:58
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik hans osswald linoleumsnitt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige träsnitt
-
7083 Träsnitt
Annie Bergman (1889-1987), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:40
*
nr 1077 4165
Träsnitt, 2 st, Hans Osswald (f. 1919), 52x42
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 december 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/12 23:13:20 | 1 | 100 kr |
19/12 18:05:58 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik hans osswald linoleumsnitt svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige träsnitt
-
7083 Träsnitt
Annie Bergman (1889-1987), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 18:40